GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glas i ställning 10695045
*
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:50:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 19:23:19
1
400 kr
14/11 18:06:17
2
450 kr
14/11 19:45:47
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas glas i ställning
-
4033 Assietter mm
25 del ca, omkring 1900, slipad kristall, diameter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:13
-
3110 Glas
3 st, Fotbolls VM, 1958. Höjd: 11,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:56
-
3063 Glas
6 st med silverfot, Göthlin, 1960. Höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33
-
3067 Glasservisdelar
28 delar, Elis Bergh (1881-1954), Sverige. "Kent",..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:49
-
3197 Glasservisdelar
45 delar, Orrefors, Nils Landgren, "Gustav II Adol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:03
-
4004 Karaff
med silvdermontering. Höjd: 26 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:38
*
Glas i ställning
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 19:23:19 | 1 | 400 kr |
14/11 18:06:17 | 2 | 450 kr |
14/11 19:45:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas glas i ställning
-
4033 Assietter mm
25 del ca, omkring 1900, slipad kristall, diameter..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:13 -
3110 Glas
3 st, Fotbolls VM, 1958. Höjd: 11,5 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:56 -
3063 Glas
6 st med silverfot, Göthlin, 1960. Höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33
-
3067 Glasservisdelar
28 delar, Elis Bergh (1881-1954), Sverige. "Kent",..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:49 -
3197 Glasservisdelar
45 delar, Orrefors, Nils Landgren, "Gustav II Adol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:03 -
4004 Karaff
med silvdermontering. Höjd: 26 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:38